office@antares.lviv.ua

Про компанію

Компанія "Антарес" працює на ринку з 1992 року і за цей час зарекомендувала себе надійним постачальником не тільки у Львові але і у Західному регіоні.

Компанія “АНТАРЕС” – компанія, створена щоб донести свій позитивний досвід до ВАС! Потужні будівельні компанії та ремонтно-монтажні фірми, машинобудівні та нафтопереробні заводи, підприємства енергетичної та хімічної галузей, виробники металовиробів та приладобудівні підприємства, виробничники всіх галузей – кожен знайде ПОТРІБНІ МАТЕРІАЛИ в ПОТРІБНИЙ ЧАС.

Команда професіоналів надасть будь-які консультації, докладе максимум зусиль у вирішенні Ваших виробничих питань, а постійна співпраця дозволить Вам братися за будь-які проекти з впевненістю!

Співпраця з українськими та іноземними заводами-виробниками дозволяє забезпечити вас повним сортаментом металопродукції та виконувати ваші запити.

ДЛЯ ВАШИХ ПОТРЕБ ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ПРОМИСЛОВОЇ ЗАПІРНОЇ АРМАТУРИ

У нашому асортименті засувки чавунні, засувки стальні, засувки Батерфляй, вентилі латунні, вентилі чавунні, вентилі стальні, вентилі нержавіючі, крани стальні кульові BREEZE, крани кульові імппортні, крани латунні, крани чавунні, фільтри латунні ГАЗ, фільтри латунні осадочні Вода, фільтри чавунні фланцеві, клапани зворотні латунні, клапани зворотні чавунні, клапани зворотні міжфланцеві, конденсатовідвідники, заглушки, відводи, фланці, переходи, трійники, фітинги, метизи, цвяхи, фасанина, пожежні гідранти, прокладочні матеріали, круги, сітка, лічильники.

Складські запаси у Львові та Івано-Франківську, висока організація складського обслуговування дозволяють оперативно та безперебійно отримувати необхідні вироби на Ваші замовлення.

Компанія "Антарес - це хороші ціни і вчасна поставка!

Замовити дзвінок

* поля обов’язкові для заповнення

up