+38 (032) 220-18-18

office@antares.lviv.ua

Каталог

Коминові системи

Для чого використовуються димоходи з нержавіючої сталі?

Облаштування власної домівки або будь-якого іншого житлового об'єкта, а також промислових, виробничих і громадських будівель різного призначення вимагає створення продуманої і якісної інженерної мережі, включаючи всі необхідні комунікації.

Найважливіший етап – облаштування димохідної системи. Її основне завдання – виконання прямого призначення, яке полягає в ефективному відведенні продуктів горіння та інших небезпечних речовин з приміщення. Якісний і функціональний димохід повинен бути стійким до робочого середовища і впливу хімічних речовин, має витримувати високі температури, не боятися конденсату і повсякденних експлуатаційних навантажень.

Сьогодні все більш популярні димарі з нержавіючої сталі. Вони довговічні, стійкі до зносу, невибагливі при обслуговуванні і не вимагають спеціальних навичок в процесі експлуатації. Матеріал стійкий до вологи і кислот, а також підходить для різних опалювальних систем і роботи з різними видами палива.

Сучасні димарі: види

Перш ніж купити димохід, необхідно визначитися з матеріалом. Поширений вибір – димоходи з нержавіючої сталі. Модульні системи виконуються з різних сплавів, з урахуванням експлуатаційних вимог.

Один з найперших і ранніх варіантів – цегляні димоходи. Їх створення – трудомісткий процес, а ефективність недостатня при роботі з об'ємним потоком гарячих газів. Вони недорогі, але потребують складного і ретельного догляду, довго прогріваються.

Сучасніша – керамічна конструкція. Такі димоходи довговічні, стійкі до високих температур, агресивному середовищі і корозії. Вони універсальні і багатофункціональні, але відрізняються високою вартістю.

Модульні димарі – це простота монтажу і зручність конструкції. Вони можуть бути виготовлені і складені чітко під певний проект, враховуючи всі його індивідуальні особливості. Елементи можуть обиратися та купуватися окремо, в різних формах і розмірах. Модульність системи не позначається на її якості.

Димохідні системи та їх конструкція

Сучасні димарі класифікуються на декілька типів. Основний критерій – рух газу, яким визначається призначення і сфера експлуатації системи.

  • Однооборотний. Відпрацьоване паливо виходить по одному каналу. В основну трубу речовини опускаються через один або кілька паралельно встановлених шляхів. Система оптимальна в невеликих пристроях. Недолік – нерівномірний прогрів опалювального агрегату.
  • Багатооборотний. Вертикальні або горизонтальні канали з'єднуються між собою. Система вимагає сильної тяги, складна в очищенні і сьогодні практично не використовується. Температурні перепади сприяють розтріскування матеріалу. Уповільнений вихід відпрацьованого палива обумовлений складною конструкцією.
  • Безканальний. Перероблене паливо приймає ковпак. У трубу охолоджений газ потрапляє безпосередньо через бічний отвір. Конструкція практична, проста в монтажі, не потребує сильної тяги. Недолік – перегрів у верхній частині опалювального приладу.

Визначитися з вибором, підібрати підходящі димоходи у м. Львів і знайти відповіді на інші актуальні питання допоможуть наші фахівці. Компанія "Антарес" – це перевірена продукція, висока якість і професійні консультації.

up